Більше новим ви можете знайти на нашій сторінці у Facebook (тисни тут)

1 жовт. 2023

День захисників і захисниць України

У День захисників і захисниць України й щодня доземно кланяємося кожному, хто захищає нашу землю, виборює нам з вами ПЕРЕМОГУ!
24 серп. 2023

З Днем Незалежності, моя Україно!!!

23 серп. 2023

З Днем Державного Прапора України!

12 черв. 2023

Працівники Лядівської гімназії висадили 20 кущів троянд в рамках акції #Квітни_Допомагай_Перемагай

11 вер. 2020

Кібербулінг або інтернет-мобінг

Кібербулінг або інтернет-мобінг – це сучасна форма агресії, яка набула поширення з появою мобільних телефонів, інтернету. Будь-які її форми мають на меті дошкулити, нашкодити чи принизити людину дистанційно, без фізичного насильства (на відміну від булінгу). «Зброєю» булера стають соціальні мережі, форуми, чати, мобільні телефони тощо.
6 груд. 2019

Благодійний ярмарок

29 трав. 2019

Звіт директора щколи

18 черня о 9.00 відбудеться звіт директора комплексу про діяльність навчального закладу в 2018-2019 н.р
6 трав. 2019

Учні Лядівського НВК взяли участь у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

3 травня учні Лядівського НВК взяли участь у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)
26 жовт. 2018

Свято осені

У теплій і затишній атмосфері пройшли осінні розваги у Лядівському дитсадку «Ромашка».
29 січ. 2018

На Аскольдовій могилі – український цвіт

З 26 по 30 січня 2018 року в Лядівському НВК відбулися заходи присвячені до дня пам’яті бою під Крутами. В заходах взяли участь учні 5-9 класів та вчителі школи.

Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді.

1 жовтня 2014 року, у  складний для нашої країни час у Лядівському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст..-ДНЗ» в рамках акції «Вони захищають тебе, захисти їх і ти» було проведено Благодійний ярмарок. В цей день школярі та вчителі по-особливому поспішали до закладу, адже кожен з  відповідальністю підійшов до підготовки та проведення такого важливого заходу.  Напередодні учні разом з батьками готували страви для продажу. Тож  ярмарок вдався на славу. Дівчатка та хлопчики прийшли на захід у національному одязі. Для збору благодійних коштів у школі було виготовлено скриньку, засвідчену печаткою закладу. Шкільна родина зібрала три тисячі  десять гривень ….. . Розпочата робота у закладі піднесла у дітей дух Патріотизму, Єдності та Віри у ПЕРЕМОГУ нашого народу. Акція «Вони захищають тебе, захисти їх і ти» триває. Учні школи закликають усіх не бути байдужими до долі нашої Батьківщини. Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Слава Україні!