Більше новим ви можете знайти на нашій сторінці у Facebook (тисни тут)

25 лист. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13.11 по 19.11.2017 року у Лядівському НВК був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. До участі в ньому були залучені учні 1-9 класів.
14 трав. 2017

Інформація Про День цивільного захисту в Лядівському НВК

10 трав. 2017

Інформація про відзначення в Лядівському НВК Дня пам'яті жертв політичних репресій

19 груд. 2015

"День Святого Миколая"

18 грудня учні 1-4 класів святкували День Святого Миколая
19 груд. 2015

"День Святого Миколая"

Фінальна пісня шкільного свята "День Святого Миколая" 1-4 класи
27 лист. 2015

День Цивільного захисту

7 жовтня було проведено День Цивільного Захисту
25 лист. 2015

Центр світової спадщини ЮНЕСКО визнав гімн України найкращим в світі

21 лист. 2015

Благодійний ярмарок

21 жовтня
10 лист. 2015

День Осені!

Дошкільнята проводжають осінь!!!
13 жовт. 2015

Урочиста лінійка присвячена Дню Захисника України

14 жовтня відбулася урочиста лінійка присвячена Дню Захисника Вітчизни.

Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді.

1 жовтня 2014 року, у  складний для нашої країни час у Лядівському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст..-ДНЗ» в рамках акції «Вони захищають тебе, захисти їх і ти» було проведено Благодійний ярмарок. В цей день школярі та вчителі по-особливому поспішали до закладу, адже кожен з  відповідальністю підійшов до підготовки та проведення такого важливого заходу.  Напередодні учні разом з батьками готували страви для продажу. Тож  ярмарок вдався на славу. Дівчатка та хлопчики прийшли на захід у національному одязі. Для збору благодійних коштів у школі було виготовлено скриньку, засвідчену печаткою закладу. Шкільна родина зібрала три тисячі  десять гривень ….. . Розпочата робота у закладі піднесла у дітей дух Патріотизму, Єдності та Віри у ПЕРЕМОГУ нашого народу. Акція «Вони захищають тебе, захисти їх і ти» триває. Учні школи закликають усіх не бути байдужими до долі нашої Батьківщини. Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Слава Україні!